CERSY 2010 s.r.o.

PRODAVAČ/KA - ŘEZNÍK/NICE

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: NOVÁK MASO - UZENINY Ústí nad Orlicí, Letohradská č.p. 1485, 562 06 Ústí nad Orlicí 6
NÁPLŇ PRÁCE:
- práce s masem
- výroba specialit
- zakládání a doplňování pultů
- prodej zákazníkovi
POŽADUJEME:
- vyučení v alespoň příbuzném oboru
- praxe min. 1 rok
- dobrý zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
- bezúhonnost
- flexibilitu
- slušné vystupování k zákazníkům
- smysl pro týmovou práci
Nabízíme:
- možnost kariérního růstu,
- 0,5 % z namarkování
MOŽNOST ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo prodavač/ka - řezník/nice pro lokalitu Ústí nad Orlicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/KA - ŘEZNÍK/NICE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: CERSY 2010 s.r.o.
Ulice: Letohradská 1485
Město: Ústí nad Orlicí
PSČ: 562 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Cerulíková
E-mail: cersy2010@gmail.com
Telefon: +420 602 463 153

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CERSY 2010 s.r.o.