referent/ka rozpočtu oddělení rozpočtu a financování odboru školství

  • Brno

Pracovní místo ( referent/ka rozpočtu oddělení rozpočtu a financování odboru školství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo
referent/referentka rozpočtu oddělení rozpočtu a financování odboru školství
s místem výkonu práce Brno, Cejl 73
Dosažené vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
studijní obor vítáno ekonomické zaměření
znalosti oboru všeobecný přehled v oblasti veřejných rozpočtů - ve školství - související právní předpisy, zákon o krajích
zvláštní odborná způsobilost při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru)
praxe ve státní správě nebo samosprávě vítána
jazykové znalosti vítány
další schopnosti a dovednosti
organizační a koncepční schopnosti
ochota se dále vzdělávat
dobré komunikační schopnosti
práce na PC (Word, Excel, Internet)
vítáno řidičské oprávnění sk. B
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 3. listopadu 2017. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno. Všechny požadavky a předpoklady uchazeče musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.
Kontaktní pracovník - Ing. Jan Karas, vedoucí oddělení rozpočtu a financování odboru školství telefon 541 653 421
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 9.
Termín nástupu: o