skladník - elektro

  • Brno

Pracovní místo ( skladník - elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosím uchazeče o zaslání životopisu a krátkého průvodního dopisu na e-mailovou adresu : sulak@tron.cz Případné dotazy a další komunikace prosím pouze na uvedené e-mailové adrese. Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru.

Požadované dovednosti
Hledáme pracovníka do skladu ve firmě s elektrosoučástkami. Náplň práce - balení, manipulace, expedice, PC evidence. Požadujeme vyučení v technickém oboru, manuální zručnost, pečlivost, dobrý zdravotní stav.

Požadujeme :
Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
Iniciativu a skutečný zájem o práci
Vyučení a orientace v oboru elektro slaboproud velkou výhodou

Nabízíme :
Zázemí stabilní společnosti
Dobré platové ohodnocení a slušné zacházení v rodinné firmě firmě
HPP, místo výkonu práce Brno - Řečkovice
Nové, moderní, čisté pracovní prostředí
Stravenky, občerstvení na pracovišti
Volné místo skladník - elektro pro lokalitu Brno.