Sachin Traders s.r.o.

Pomocní kuchaři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Řepov č.p. 3
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: chitragurung71@gmail.com

AJ, ČJ, NJ výhodou.
Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Řepov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocní kuchaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Sachin Traders s.r.o.
Ulice: 3
Město: Řepov
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Chitra Gurung
E-mail: chitragurung71@gmail.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sachin Traders s.r.o.