Vlastimil Král

lakýník, malíř

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu: sídlo firmy Plzeň - Dobřany, Plzeňský a Karlovarský kraj.
Nátěr a výmalba opláštění konstrukcí výtahových šachet, praxe, šikovnost a chuť pracovat. Nabízíme možnost ubytování ve vlastní ubytovně, 5 týdnů dovolené, služ. auto a telefon.
Zájemnci volejte ve všední dny 6:00 a 15:00 nebo pište na e-mail: info@kral-zamecnictvi.cz.
Volné místo lakýník, malíř pro lokalitu Dobřany.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lakýník, malíř

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vlastimil Král
Ulice: Studniční 409
Město: Dobřany
PSČ: 334 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vlastimil Král
E-mail: Vlastimil Král
Telefon: +420 603 810 625

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vlastimil Král