Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Kontakt: pí Tereza Brožíková, tel.: 720 037 571 (od 8:00 do 15:00h), e-mail: praceatcarlsbadschool.cz

Požadujeme:
- platný potravinářský průkaz
- min. 1 rok praxe

Nástup možný ihned. Předchozí zkušenost v kuchyni vítána.
Pracovní doba 6:00-19:00, krátký dlouhý týden.
Více ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Java vývojáři - projekty letectví a automotive Do nové kanceláře v Plzni hledáme nové parťáky, co s námi budou vyvíjet SW pro diagnostiku v automobilovém a leteckém průmyslu? Ozvěte se
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera

ŘEZNÍK V LÁZNÍCH Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: nabor@laznejachymov.cz POŽADUJEME vyučení v oboru nebo praxe v přípravě a porcování kuchyňsky upraveného masa a ryb spolehlivost, samostatnost, odpovědnost zdravotní způsobilost předpoklady pro týmovou ...
Léčebné lázně Jáchymov a. s. Jáchymov, Inzerováno včera

strojírenský kovodělník místo výkonu práce: Husova 402 Louny Náplň práce: pomocné práce při zhotovování a sestavování dílů podvozků nákladních kolejových vozidel manipulace s materiálem a provádění pomocných prací jako je broušení, vrtání, přistehování dle předepsaných ...
Legios Loco a. s. Louny, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit