Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Kontakt: pí Tereza Brožíková, tel.: 720 037 571 (od 8:00 do 15:00h), e-mail: praceatcarlsbadschool.cz

Požadujeme:
- platný potravinářský průkaz
- min. 1 rok praxe

Nástup možný ihned. Předchozí zkušenost v kuchyni vítána.
Pracovní doba 6:00-19:00, krátký dlouhý týden.
Více ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Pomocné a dokončovací stavební práce Místo výkonu práce: Bezručova č.p. 145, Zbiroh Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- Kč/měs. Kontakt: p. Kuchta, tel.: 603 207 366 (8:00 - 16:00 hod.) Volné místo pomocné a dokončovací stavební práce pro lokalitu Zbiroh.
KUCHTA-TOMÁŠEK STŘECHY s.r.o. Zbiroh, Inzerováno včera

Pomocný kuchař Místo výkonu práce: Vladimír Šlegel - CAFÉ BAR RESTAURANT NO.1 Požadujeme: základní vzdělání, praxe výhodou Nabízíme: platové ohodnocení od 13 000,- Kč/měs. Kontakt: Šlegel Vladimír, tel.: 775 934 585, e-mail: restaurantno.1@seznam.cz Volné místo ...
Vladimír Šlegel Rokycany, Inzerováno včera

Dělníci v oblasti výstavby budov Dostavte osobně na adresu Poštovní 721, Kadaň vždy v pátek době od 9,00 - 11,00 hod. Místo výkonu práce - stavby v okrese Chomutov dle potřeb zaměstnavatele Náplň práce - jednoduché pomocné a manipulační práce na stavbách, manipulace s ...
M.P. Fannton s.r.o. Kadaň, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit