Vedoucí expedice

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Vedoucí expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme schopného vedoucího pro menší tým lidí v expedičním oddělení. Požadujeme výuční list, základní znalost práce na PC, spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti, dobrý zdravotní stav. Nabízíme práci v dvousměnném provozu, mzdu 18 - 24 000 Kč, 13. a 14. odměnu , příspěvek na dopravu, slevu na firemní produkty.
Své životopisy zasílejte na adresu a.lelyova@nsesolutions.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 778 072 700.
Volné místo vedoucí expedice pro lokalitu Jindřichův Hradec.