IDC CEMA s.r.o.

senior designer/umělecký grafik

Odeslat

Pracovní náplň
POZICE JIŽ OBSAZENA - PROSÍME NEKONTAKTOVAT !!!!!!!!!!! Kontakt : Trávníčková Eliška, tel.: 221423212, e-mail: etravnickova@idc.com / Místo výkonu :Praha.
Bc. vzdělání uměleckého směru,absolvování kurzu počítačové grafiky, absolvování Web developmentu, praxe na podobné pozici 2 roky, výborná znalost angličtiny slovem i písmem. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky.
Volné místo senior designer/umělecký grafik pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: senior designer/umělecký grafik

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: IDC CEMA s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eliška Trávníčková
E-mail: etravnickova@idc.com
Telefon: +420 221 423 212

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IDC CEMA s.r.o.