REFERENT/-KA - DANĚ A POPLATKY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA - DANĚ A POPLATKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA - DANĚ A POPLATKY, odbor ekonomický
- PP na dobu neurčitou; nástup je možný dle dohody
- Charakteristika pozice: zajištění výkonu státní správy a samosprávy na úseku daní a poplatků; kompletní vyřizování agendy místních poplatků a pokut, zejména vydávání rozhodnutí a vymáhání pohledávek
- Platové zařazení: 8. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
- Je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn

- Požadavky na uchazeče: střední vzdělání s maturitní zkouškou, vzdělání ekonomického směru výhodou; zvláštní odborná způsobilost při správě daní a poplatků výhodou; praxe v oblasti vymáhání pohledávek výhodou; dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet); komunikační schopnosti; odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, iniciativa; uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka
ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1

- Co Vám můžeme nabídnout: zajímavou a různorodou práci; stabilní zázemí velké organizace; propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců; pružnou pracovní dobu; tři dny placeného zdravotního volna; pět týdnů dovolené; zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance); příjemné pracovní prostředí

- Přihlášky podávejte pouze v písemné podobě se všemi potřebnými náležitostmi do 31. 10. 2017
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra
Volné místo referent/