REFERENT ODDĚLENÍ PŘESTUPKŮ na odboru správním a živnostenském Magistrátu města

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT ODDĚLENÍ PŘESTUPKŮ na odboru správním a živnostenském Magistrátu města ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný ihned, případně dle dohody. Aktuálně platová třída 9. se základním platovým tarifem v rozpětí 17.360,- Kč až 26.110,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe), v případě vysokoškolského vzdělání možnost zařazení do platové třídy 10, poskytnutí ostatních složek platu včetně zaměstnaneckých benefitů garantovaných kolektivní smlouvou úřadu.
Předpoklady: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání nejlépe právního směru; případně i vyšší odborné nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou s podmínkou následného doplnění vysokoškolského vzdělání (viz zákon č. 250/2016 Sb., který v § 111 určuje požadavky na oprávněnou úřední osobu, která ... musí mít vysokoškolské vzdělání nejméně v magisterském studijním programu v oboru právo na vysoké škole v České republice. Nemá-li oprávněná úřední osoba vzdělání podle věty první, musí mít vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu v jiné oblasti a prokázat odbornou způsobilost zkouškou provedenou u Ministerstva vnitra ...); základní přehled o trestním a přestupkovém právu, znalost fungování justice a veřejné správy; dobrá úroveň komunikačních schopností, zejména při kontaktu s problémovými klienty; samostatnost, schopnost zvládat stresové situace; uživatelská znalost prá