SAMOSTATNÁ/Ý FINANČNÍ ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( SAMOSTATNÁ/Ý FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KODAP s.r.o. v Liberci, daňová a účetní společnost, rozšiřuje tým účetních. Vypisujeme výběrové řízení na pozici:
Samostatná/ý finanční účetní
Je to výzva. Naučit se standardy našich účetních služeb, převzít několik klientů a zvládnout jejich účetnictví.
Co od vás očekáváme?
- samostatnou práci až po úroveň účetní závěrky, zpracování přiznání DPH a související agendy
- nasazení ve špičkách, obvyklé pro účetní práci
- vítáme znalost programu Helios Orange, a dále znalost angličtiny nebo němčiny, není však podmínkou.
Na co se můžete spolehnout?
- funkční systém a pravidla práce i komunikace
- zapracujeme vás v programu HELIOS Orange a ve všem, co s našimi službami souvisí
- budete pracovat s podporou daňových poradců
- budete mít prostor se vzdělávat a pracovat s moderními technologiemi v příjemném prostředí
- k solidní odměně získáte výraznou motivační složku závisející na výkonu
Pokud budete úspěšní
- zvládnete být s pomocí technologií produktivní a nepostradatelnou oporou klientů
- budete-li chtít, vytvoříte si postupně vlastní mikrotým z asistentů a posunete se tím na vyšší kvalifikační i mzdovou úroveň.
Platové rozpětí 20-30 tis. dle praxe a výsledků
Zaujalo Vás to? Pak se nám ozvěte na e-mail recepce@kodap.cz. Pošlete svůj životopis do 24.10.2017 a vysvětlete krátce svou motivaci. Ozveme se Vám obratem.
Volné místo samostatná/ý finanční účetní pro lokalitu Liberec.