Sociální pracovník/ce - kurátor/ka OSPOD

  • Brno

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce - kurátor/ka OSPOD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na místo úředníka/úřednice na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou):
sociální pracovník/pracovnice - kurátor/kurátorka OSPOD
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Bratislavská 70, 601 47 Brno, a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice: provádí sociálně výchovnou prevenci a sociální práci s problémovými jedinci a skupinami, provádí prevenci negativních sociálních jevů, vykonává sociálně právní poradenství, sociální práci s problémovými rodinami, skupinami nebo jednotlivci, zúčastňuje se hlavního líčení a veřejného zasedání v trestních věcech mladistvých, analyzuje situaci v oblasti sociálně patologických jevů u mládeže, navrhuje a podílí se na organizování a realizaci preventivních opatření, spolupracuje s dobrovolnými nestátními organizacemi, vazebními věznicemi a soudy, vykonává státní správu na úseku sociálně právní ochrany dětí a mládeže
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, 10. platová třída, další příplatky dle příslušných právních předpisů a zaměstnanecké benefity (sick days, ošatné, příspěvek na stravování, příspěvek
na dopravu, příspěvek na vedení účtu, příspěvek na rekreaci atd.)
Termín nástupu: dle dohody (nejdříve od 01.12.2017)
Požadavky:
vysokoškolské nebo