Asistent/asistentka do obchodně-technického odd.

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/asistentka do obchodně-technického odd. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Požadujeme :
- min. SŠ vzdělání (obchodního nebo technického směru výhodou)
- perfektní znalost jednoho světového jazyka slovem i písmem (angličtina, francouzština, španělština, italština, němčina) - komunikativní znalost dalšího světového jazyka výhodou - výborné komunikativní schopnosti
- uživatelská znalost PC (MS Office, Internet, e-mail)
- ŘP sk. B
- dynamická osobnost - loajálnost, flexibilita, spolehlivost, trestní bezúhonnost, zájem pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme :
- zajímavá práce s možností profesního růstu - možnost zahraničních služebních cest (obchodní jednání, veletrhy, výstavy)
- seriózní jednání
- zázemí stabilní společnosti s významným postavením na trhu v oblasti železniční techniky - služební mobilní telefon, notebook, služební vůz po zapracování - motivační systém ohodnocení
- firemní benefity

Náplň práce :
- postupné zaškolení do obchodně-technické činnosti společnosti - spolupráce se samostatnými obchodníky a techniky společnosti