Referent národní certifikační autority

  • Brno

Pracovní místo ( Referent národní certifikační autority ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihlášky včetně strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky do 20.11.2017 na adresu: tvaruzkova@nconzo.cz

Požadované dovednosti
Aktivní znalost anglického a ruského jazyka slovem a písmem
Nutná znalost zahraničního prostředí, zejména Ukrajiny, Ruska, Běloruska
Uživatelská znalost MS Office
Komunikační dovednosti na verbální, písemné i vizuální úrovni
Dobré organizační schopnosti
Zkušenosti v oblasti práce s dokumentací, orientace v právních předpisech, koncepční práce (tvorba informačních materiálů, portfolia apod.)
Požadovaná praxe: min. 5 let v administrativě

Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice):
Administrativně organizační zajištění Národní certifikační autority (NCA)
Vydávání potvrzení nelékařským zdravotnickým pracovníkům, kteří získali způsobilost k výkonu nelékařského zdravotnického povolání v některém mimo členském státě EU, pro výkon nelékařského zdravotnického povolání v České republice a uplatnění dosažené kvalifikace na trhu práce v ČR v souladu s platnou legislativou. Potvrzení budou vydána na základě objektivního ověření relevantnosti předkládaných dokladů o získání odborné způsobilosti
Spolupráce s dotčenými orgány např. s MZ ČR, MŠMT, MPSV
Zajišťování zahraničních služebních styků, vyhledávání a zajišťování zahraničních kontaktů pro aktuální potřeby organizace
Tvorba a průběžná aktualizace webového informačního portálu NCA
Poskytování poradenství osobám, které získaly způsobilost k výkonu nelékařského zdravotnického povolání v některém mimo členském státě EU a chtějí pracovat v zařízeních poskytující zdravotní služby na území