BERGER BOHEMIA a. s.

Zedník

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
-praxi v oboru
-spolehlivost
-zdravotní způsobilost
Volné místo zedník pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: BERGER BOHEMIA a. s.
Ulice: Klatovská 410
Město: Plzeň
PSČ: 321 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: Personalni@BergerBohemia.cz
Telefon: +420 378 777 241

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BERGER BOHEMIA a. s.