Mistři v elektrotechnice

  • Karviná

Pracovní místo ( Mistři v elektrotechnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MISTR/ová ROBE výroby – výrobní závod Karviná
Náplň práce
Řízení procesů výroby montáže zařízení světelné techniky
Vedení, motivace, kontrola a hodnocení podřízených pracovníků
Optimalizace výroby a zlepšování procesů
Zodpovědnost za plnění plánu výroby a využití výrobních kapacit
Reporting Vedoucímu výroby
Požadujeme
ÚSO - elektro vzdělání (vyhláška 50)
Znalost procesů výroby montáže zařízení světelné techniky
Orientace v technické dokumentaci a výkresech
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
Velmi dobrá znalost práce na PC
Zkušenosti s vedením lidí
Nabízíme
BENEFITY
mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie
výkonnostní prémie
měsíční osobní ohodnocení
příspěvky na penzijní pojištění
příspěvky na stravování
profesní školení a vzdělávání
jazykové kurzy, kariérní rozvoj
množství dalších benefitů
Volné místo mistři v elektrotechnice pro lokalitu Karviná.