Zheng Zuyao s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Roztylská 2321/19, 148 00, Praha - Chodov
Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 774 435 216 (Po-pá: 10:00 - 13:00), nebo osobně na adresu Sevco, s.r.o., Opletalova 4, Praha 1, 1.patro (Út + čt: 14:00 - 16:00)
Kontaktní osoba: paní Hana Kaiserová
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Jedná se o práci v asijském fast-foodu. Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Zheng Zuyao s.r.o.
Ulice: Roztylská 2321
Město: Praha
PSČ: 148 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Kaiserová
Telefon: +420 774 435 216

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zheng Zuyao s.r.o.