Psycholog - manželský a rodinný poradce v Poradně pro rodinu Jeseník

  • Jeseník

Pracovní místo ( Psycholog - manželský a rodinný poradce v Poradně pro rodinu Jeseník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!

Místo výkonu práce: Poradna pro rodinu Jeseník, Dukelská 15, Jeseník

Požadavky:
jednooborová psychologie - magisterský studijní program
psychologická praxe (přímá práce s klienty včetně psychologické diagnostiky) výhodou
orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění
znalost problematiky náhradní rodinné péče
alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou
bezúhonnost
zdravotní způsobilost
schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými
schopnost konstruktivní komunikace
schopnost držet hranice
empatie, flexibilita, samostatnost, profesionální přístup
ochota dále se vzdělávat
znalost práce na PC (MS Office)
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Zaměstnavatel nabízí: stravenky, Focus Pass, 5 týdnů dovolené

Kontaktní osoba pro dotazy k nabízené pozici: PhDr. Monika Stejskalová 731 447 457

Profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e - mailu, a stručný motivační dopis zasílejte na e-mail personalisty p. Emil. Dadák: dadak@ssp-ol.cz
Volné místo psycholog - manželský a rodinný poradce v poradně pro rodinu jeseník pro lokalitu Jeseník.