PRACOVNÍK/-ICE PRO RUČNÍ MONTÁŽNÍ VÝROBU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE PRO RUČNÍ MONTÁŽNÍ VÝROBU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: ruční montážní práce v čisté výrobě zdravotnických prostředků ve dvousměnném provozu
- Požadujeme: SŠ/ÚSO zaměření nerozhoduje, nadprůměrnou manuální zručnost, dobrý zrak, technické myšlení, pečlivost, trpělivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci
- Nabízíme: 3 dny zdravotního volna, 25 dní dovolené, stravenky, když se daří firmě, daří se i jejím lidem - pololetní a roční odměny, pravidelný čtvrtletní relaxační příspěvek (700 Kč), prostředí rodinné firmy (na směně cca 12 zaměstnanců)
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na adresu: katerina.smolikova@ellacs.eu nebo telefonicky na tel. č.: 495 279 147
- Kontaktní osoba: pí. Kateřina Smolíková
Volné místo pracovník/-ice pro ruční montážní výrobu pro lokalitu Hradec Králové.