Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MECHANIK ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Pracovní místo ( MECHANIK ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Drobné montážní práce při sestavování a kompletaci přístrojů, pájení šroubování, odizolování konců vodičů, testování hotových výrobků, výpomoc v expedici a při balení.
Požadujeme: pečlivost a manuální zručnost, svědomitost a spolehlivost, samostatnost a technické myšlení, výhodou SOU/SOŠ ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Obsluha výrobní linky Praxe v průmyslové výrobě výhodou. Praxe s mechanickou nebo elektroúdržbou výhodou. Ochota pracovat v prostředí se zvýšeným obsahem prachu. Samostatnost, zodpovědnost a schopnost učit se novým věcem. Pozice vhodná spíše pro muže. Nástup možný ...
IQAP Czech, s.r.o. Planá nad Lužnicí, Inzerováno včera

Operátor-mechanik Náplň práce: zabezpečení hladkého chodu všech strojů a zařízení ve výrobě, vykonávání všech druhů údržby Požadujeme: Platnou Vyhl.50/1978 Sb. , elektrotechnické vzdělání (elektromechanik) nebo vzdělání technického směru, zkušenosti s ...
VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o. Volary, Inzerováno včera

automechanik, autokarosář, autoelektrikář ŘP - A Volné místo automechanik, autokarosář, autoelektrikář pro lokalitu Turovec.
Jan Sejk Turovec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit