analytika/analytičky Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředi

  • Brno

Pracovní místo ( analytika/analytičky Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředi ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jihomoravský krajOznámení o vyhlášení výběrového řízení
Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo analytika/analytičky Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitele
s místem výkonu práce Brno, Žerotínovo nám. 449/3, PSČ 601 82 Brno
Předpoklady a požadavky: dosažené vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu studijní obor nejlépe studijní obory zaměřené na oblast informatiky a komunikačních a informačních technologií znalosti oboru praktická znalost HW, SW a základních OS, praktické zkušenosti s LAN a WAN sítěmi, znalost bezpečnosti počítačových systémů a sítí, znalost nástrojů a technologií kybernetické bezpečnosti, znalosti v oblasti detekce a analýzy kybernetických bezpečnostních událostí a incidentů
zvláštní odborná způsobilost ne
praxe ve veřejné správě ----
jazykové znalosti:
dobrá znalost odborné AJ technického směru (porozumění psanému textu)
další požadované dovednosti
dobré znalosti z oblasti kybernetické bezpečnosti
analytické myšlení
schopnost řešit problémy, systémový přístup k řešené oblasti
schopnost pracovat v týmu
dobré komunikační (slovem i písmem)
a organizační schopnosti
znalost principů prezentace, komunikace, vyjednávání a přesvědčování
znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
ochota se dále vzdělávat v oblasti kybernetické bezpečnosti, schopnost aplikace získaných vědomostí
schopnost vysokého pracovního nasazení
a odolnost vůči stresu
pečlivost, přesnost, zodpovědnost
schopnost koncepční práce
proaktivní spolupr