strážník Městské policie Blatná

  • Blatná

Pracovní místo ( strážník Městské policie Blatná ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Město Blatná, zastoupené starostkou města paní Bc. Kateřinou Malečkovou vyhlašuje výběrové řízení na pozici strážník Městské policie Blatná.
Místo výkonu práce: Blatná
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody
Pracovní poměr: pracovní poměr na dobu neurčitou
Podmínky pro vznik pracovního poměru:
- občan České republiky starší 21 let
- prokázání bezúhonnosti a spolehlivosti
- zdravotní způsobilost k výkonu povinností
- ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou
Požadavky na uchazeče:
- znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny B
- absolvování fyzického testu a psychodiagnostického vyšetření
- samostatnost, schopnost práce v týmu, komunikativní schopnosti
Výhodou bude:
- praxe v pozici strážník/strážnice městské policie
- platný zbrojní průkaz - skupina k výkonu povolání
- platné osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů
- základní orientace ve vybraných právních předpisech
- místní znalost místa výkonu práce
Pracovní náplní bude:
Výkon funkce strážníka městské policie v souladu se zákonem č. 553/1991 Sb., o obecní policii v platném znění.
Platové podmínky:
Odměňování podle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění.
Platová třída 6.
Přihlášku je možno předkládat pouze v písemné formě a musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- místo trvalého pobytu uchazeče
- číslo občanského průkazu
- datum a podpis uchazeče
K přihlášce je nutné zvlášť přiložit tyto následující doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovedno