VEDOUCÍ TÝMU DORUČOVATELŮ

  • Milovice

Pracovní místo ( VEDOUCÍ TÝMU DORUČOVATELŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: vedení a motivace lidí (cca 13), poskytování poštovních služeb v souladu s poštovními vnitřními předpisy, plnění stanovených cílů (procento doručitelnosti, AP-alianční partneři), odpovědnost za doručení zásilek, dohled a kontrola nad dodržováním pracovních procesů a postupů, zajištění doručení všech druhů zásilek v dané lokalitě;

Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání a trestní bezúhonnost, schopnost vedení a motivace týmu cca 13 lidí, vysoké pracovní nasazení, PC uživatel, ŘP sk. B - aktivní řidič,

Nabízíme: sehraný tým - vše potřebné Vás naučíme, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 70 Kč, ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.), po roce práce u nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou.

KONTAKTUJTE NÁS POUZE E.MAILEM!
Volné místo vedoucí týmu doručovatelů pro lokalitu Milovice.