TESYCO GROUP, a.s.

Četaři (parťáci) technologického čištění

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: kabele@tesyco.cz nebo telefonicky: 731 447 808

Požadujeme:
- min. studijní obor s výučním listem
- řidičský průkaz sk. B, řízení VZV
- odpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Výhodou:
- základní práce na PC

Popis pracovní pozice:
- organizuje a kontroluje práce při zajišťování úkolů ve směně
- odpovídá za dodržování pracovní a technologické kázně a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě a času
- organizuje dělbu práce a zajišťuje prvotní personální evidenci odpracované doby
- plnění plánu technologického čištění

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- možný profesní růst
- příjemný pracovní kolektiv

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování formou stravenek.
Volné místo četaři (parťáci) technologického čištění pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Četaři (parťáci) technologického čištění

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: TESYCO GROUP, a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 869
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Kabele
E-mail: Ing. Jana Kabele
Telefon: +420 731 447 808

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TESYCO GROUP, a.s.