OBCHODNÍ REFERENT/-KA

  • Nová Paka

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REFERENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• komunikace se zákazníky v ČR a zahraničí
• specifikace zákaznického požadavku z oblasti vláknové optiky a optoelektroniky
• příprava cenových nabídek
• příjem a zpracování zakázek, práce v systému Helios Green
• poskytování technické podpory stávajícím a novým zákazníkům ve spolupráci s odděleními vývoje a technologie
•vhodné i pro absolventy

Požadavky:
• technické vzdělání VŠ/SŠ
• znalost anglického jazyka (dobrý písemný projev)

Nabízíme:
• zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, přístup ke špičkovým technologiím
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• nástup možný ihned nebo dle dohody, pružná pracovní doba
• pomoc s ubytováním
• systém benefitů a odměn

V případě zájmu o uvedenou pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis.
Kontakt na personální oddělení: personal@sqs-fiber.cz, tel. 493 765 381.
Volné místo obchodní referent/-ka pro lokalitu Nová Paka.