Project Manager

  • Brno

Pracovní místo ( Project Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-Posilujte a implementujte inteligentní výrobní systém
- Vede a zavádí aplikace IOT, RFID do výroby a dalších souvisejících oblastí
- Vede projekty pro automatizaci.Robotická linka, AGV, 3D tiskárna, design fixtur
- Vede Six Sigma a Lean Kaizen, AR / AI studie
- Správa Dashboard, Power BI, Power APP a Kanban
- Podává návrhy na zlepšení a optimalizaci procesu
- Rozvíjí a udržuje školení zaměstnanců a jejich vývoj na základě lean konceptů
- Podporuje pravidla 5S a zajišťuje, aby byly dodržovány na místě výroby
- Denní komunikace v mandarinštině,komunikace s Taiwanem, Čínou a Mexikem

Požadavky:
-Bakalářské vzdělání technického směru v průmyslovém inženýrství
-Zkušenosti v projektech štíhlé výroby a řízení výroby 5 let
-Expert v Lean/Toyota,Six Sigma Green Belt, Black Belt,Master Black Belt,vynikající schopnosti využívat IT aplikace pro analýzu dat - Minitab, Business Intelligence, Dashboard software, IGraphX
-Vynikající znalosti MS Office (MS Power BI, Power APP, MS Project, Excel),SAP
-Dobrá znalost automatizované linky,SMART Factory (A.I),Industry4.0
-Dobrá znalost TPM/QCC/QIT/PFMEA/Kaizen
-Velmi dobrá psaná a mluvená čínština
-Komunikativní Aj (alespoň B2)
-Nástup ihned
Volné místo project manager pro lokalitu Brno.