CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha 8, Pobřežní 394/12, 180 00
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu iva.olsova@ibs-sro.com
Kontaktní osoba: Iva Olšová
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadujeme: výbornou znalost anglického a bosenského jazyka, produktů společnosti Cisco a bosenského trhu, nadhled a schopnost řídit komplexní projekty, výborné komunikační a prezentační dovednosti, odolnost vůči stresu.
Volné místo specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií (virtual sales account manager) pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní - Výborná znalost, Jiné Aktivní - Bosenský jazyk - výborná znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: IT - prodej a služby
Pozici nabízí: CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.
Ulice: Pobřežní 394
Město: Praha
PSČ: 186 00

Zadavatel: Úřád práce
E-mail: Iva Olšová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.