DanmexStudio s.r.o.

Prodavači

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu danko170@ukr.net
Kontaktní osoba: Vira Danylenko
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Prodej zboží, úprava zboží k prodeji, komunikace se zákazníkem, přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, přejímání, kontrola a skladování zboží, provádění inventury, vyřizování dotazů a stížností, služební cesty do zahraničí, zejména RUS a východní Evropy, jazyková vybavenost, komunikace se zahraničními partnery.
Volné místo prodavači pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavači

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Ekonomika a finance, Marketing, reklama a PR, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DanmexStudio s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: DANYLENKO VIRA

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DanmexStudio s.r.o.