Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

CUKRÁŘ/-KA - OBSLUHA PECE

Pracovní místo ( CUKRÁŘ/-KA - OBSLUHA PECE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
CUKRÁŘ/-KA - OBSLUHA PECE
- PP na dobu určitou 1 rok od data nástupu, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha cukrářských pecí, výroba cukrářských výrobků
- Požadujeme: zdravotní stav bez alergie
- Nabízíme: příspěvěk na stravování nebo stravenky, firemní výrobky za zvýhodněné ceny
- Pozice je ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

cukrář/ka Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Havlíčkův Brod.
PETRKOV, s.r.o. Havlíčkův Brod, Inzerováno před 4 dny

CUKRÁŘ/KA Místo výkonu práce: Šafaříkova č.p. 110, Vysoké Mýto-Město, 566 01 Vysoké Mýto Výroba polotovarů/cukrářské výrobky PP bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení Kontakt: telefonicky (pracovní dny 6 - 15 hodin) Volné místo cukrář/ka pro ...
SMÉKALOVO PEKAŘSTVÍ spol. s r.o. Vysoké Mýto, Inzerováno před 5 dny

Pracovník na expedici cukrářských výrobků PRACOVNÍK NA EXPEDICI CUKRÁŘSKÝCH VÝROBKŮ - spolehlivost, zručnost, ochota pracovat , odpolední a noční směna Popis činnosti: přebírání zbožíé z cukrárny a příprava na rozvoz řidičům Volné místo pracovník na expedici cukrářských výrobků pro ...
Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. Trutnov, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit