ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Naše společnost se zabývá dodáváním zahraničních zdravotnických prostředků a zajištěním služeb pro zdravotně postižené
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Hledáme: týmového/týmovou hráče/hráčku do sehraného kolektivu, který/která ovládá PC v plném uživatelské rozsahu, je komunikativní a flexibilní, je komunikativní, zodpovědný a precizní při vystavování dokumentů, výhodou zkušenosti s programem POHODA
- Nabízíme: sickdays, stravenky, penzijní připojištění, zvláštní prémie, zaměst. půjčky a příp. další
- Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné
- Zájemce/Zájemkyně o nabízenou pozici prosíme o zaslání e-mailu se svým životopisem na adresu: sivak@sivak.cz
Volné místo administrativní pracovník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.