REFERENT/-KA ODDĚLENÍ STRATEGICKÉHO ROZVOJE FAKULTY A EVROPSKÝCH PROJEKTŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA ODDĚLENÍ STRATEGICKÉHO ROZVOJE FAKULTY A EVROPSKÝCH PROJEKTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ STRATEGICKÉHO ROZVOJE FAKULTY A EVROPSKÝCH PROJEKTŮ
- PP na dob určitou 1 rok s výhledem prodloužení smlouvy, plný úvazek, termín nástupu ihned nebo dle dohody, místo výkonu práce: Hradec Králové.
- Mzdové podmínky: dle platného Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy s výhledem významného navýšení formou přidělení osobního ohodnocení po uplynutí tříměsíční zkušební doby.

- Náplň práce: vyhledávání možností podávání projektových žádostí na národní i mezinárodní úrovni (národní operační programy, programy přeshraniční spolupráce a programy komunitární); spolupráce na přípravě projektových žádostí o poskytnutí dotace do výše uvedených programů; komunikace s příslušnými řídícími orgány jednotlivých programů (ministerstva apod.); komunikace s Rektorátem Univerzity Karlovy. •Finanční a projektové řízení, či další spolupráce na administraci evropských projektů. •Spolupráce na zadávání a administraci veřejných zakázek; zpracovávání a aktualizace finančních a věcných analýz fakulty; zajištění vedlejší administrativy a činností souvisejících s chodem oddělení.

- Požadavky: VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu nejlépe ekonomického nebo právního zaměření; bezúhonnost; ovládání jednacího jazyka; výborná znalost práce na PC (zejména MS Office: Word, Excel, PowerPoint); znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- Výhodou: praxe v oblasti strukturálních fondů EU, zkušenosti s přípravou projektů, zkušenosti s projektovým či finančním řízením projektů, zkušenosti s informačními systémy řídících orgánů operačních programů, zkušenosti a or