OPRAVÁŘ/-KA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPRAVÁŘ/-KA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Oprava řepných kombajnů Holmer v HK, v kampaních jejich servis na poli. Zajímavá a pestrá práce u moderních řepných kombajnů. Pracovní doba leden až září od 6:00 do 14:15 hod. V kampaní od září do prosince dle poruchovosti strojů.
- Požadujeme: vyučení, ŘP sk. B, výhodou sk. C nebo sk. T
- Nabízíme: stravenky, plat na dovolenou a na vánoce, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Pracovníky bez předchozí praxe v oboru zaučíme pod vedením zkušených spolupracovníků.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně v době od 6:00 do 14:00 hod. Kontaktní osoba: p. Kostkan, tel.: 777 009 143, e-mail: info@agroslubycz.eu
Volné místo opravář/-ka zemědělských strojů - servisní technik/-čka pro lokalitu Hradec Králové.