Referent/ka odboru investičního

  • Cheb

Pracovní místo ( Referent/ka odboru investičního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje výběrové řízení na obsazení 1 pracovního místa
referent/ka odboru investičního.

Druh práce: investiční referent/ka na odboru investičním
Platová třída: 9 nebo 10 (v závislosti na dosaženém vzdělání)
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 2. ledna 2018 nebo dohodou
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Pracovní doba: Po+St 7:30-17:00 h, Út+Čt+Pá 6:30-14:00 h (možnost pružné pracovní doby).

Minimální požadavky úřadu:
- ukončené vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
- organizační a komunikační schopnosti
- znalost problematiky projektové přípravy, zejména tvorba zadávací dokumentace k investičním záměrům veřejného zadavatele, znalost rozpočtové skladby investičních záměrů ve struktuře položkových rozpočtů
- znalost problematiky realizace staveb, zejména vedení stavební dokumentace, kontrola rozpočtů, kontrola harmonogramů
- znalost a orientace v projektové dokumentaci staveb, znalost a orientace v požadovaných dokladech k dokumentaci stavebních záměrů
- rámcová znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů
- rámcová znalost zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů
- rámcová znalost zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, platném znění, a prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu
- dobrá uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Internet).

Výhodou:
- znalost práce v systému GINIS
- řidičské oprávnění skupiny B
- praxe v územní samosprávě.

Nabízíme:
- odborné vedení v adaptačním procesu
- p