Finanční referent/ka odboru projektového managementu a rozvoje (PMR)

  • Cheb

Pracovní místo ( Finanční referent/ka odboru projektového managementu a rozvoje (PMR) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění, výběrové řízení na obsazení pracovního místa finanční referent/ka odboru projektového managementu a rozvoje (PMR).

Druh práce: finanční referent/ka odboru PMR
Platová třída odpovídající druhu práce: 9
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Požadovaný nástup: 2. ledna 2018 nebo dle dohody
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Pracovní doba: pružná pracovní doba.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
- věk minimálně 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka.

Minimální požadavky úřadu:
- vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- dobré komunikační schopnosti
- rámcová znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů
- znalost zákona o účetnictví č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů a doplňků
- znalost vyhlášky č. 323/2002 Sb., o rozpočtové skladbě ve znění pozdějších změn
- dobrá uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Internet)
- řidičské oprávnění skupiny B.

Výhodou
- praxe v územní samosprávě nebo státní správě
- znalost účetnictví obcí
- základní znalost problematiky účtování dotací.

Nabízíme
- odborné vedení v adaptačním procesu
- pět týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravenky, příspěvek na ošatné, příspěvek na kulturní, společenské akce a zájezdy, příspěvek na dovolenou, příspěvek zaměstnavate