DEVELOPMENT MANAŽER/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( DEVELOPMENT MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání se stavebním zaměřením
- Praxi v oblasti developmentu výhodou, nejlépe zkušenosti z předchozího působení v developerské společnosti
- Organizační schopnosti, samostatnost, časová flexibilita
- Zájem o vlastní profesní růst
Pracovní náplň:
- Vyhledávání v zájmových oblastech nemovitosti vhodné pro vlastní developerskou činnost
- Zajišťování informací nutných pro posouzení bonity nemovitostí a posouzení jejich perspektivnosti
- Řízení veškeré činnosti developmentu při realizaci vlastních developerských projektů od fáze získání pozemku do stadia prodeje dokončených objektů koncovým zákazníkům.
- Zajišťování inženýrské činnosti pro stavební výrobu
- Poradenství v oblasti stavebního zákona a katastru nemovitostí
- Poradenství v oblasti vlastních developerských projektů dceř. spol.
- Technický dohled nad případnými developerskými projekty dceřiných společností
- Vyhledávání klientů pro koupi bytů ve vlastních projektech
- Komunikace se zájemci o koupi bytů
- Zpracování podkladů pro smlouvy o převodu nemovitého majetku
- Projednávání klientských změn u bytové výstavby
- Zpracování podkladů pro uzavření nájemních smluv
- Zajištění vkladů do katastru nemovitostí
Nabízíme:
- Bonusy podle výsledků práce
- Široký systém zaměstnaneckých benefitů
- Práci v přátelském a dynamickém prostředí
- Prostředí expandující úspěšné české společnosti
- Různorodou a zajímavou práci nabízející příležitost k osobnímu růstu
- Možnosti dalších osobních vzdělávacích programů
- Místo výkonu práce: Liberec
Kontaktní údaje pro zasílání strukturovaného životopisu:
S grou