Malíř, natěrač

  • Brno

Pracovní místo ( Malíř, natěrač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na email: kirinovic@zoobrno.cz

Požadované dovednosti :
Střední vzdělání s výučním listem v oboru malíř, natěrač. Zkušenost s obdobnou 3 roky prací, Podmínkou- ŘP sk. B přiměřenou fyzickou zdatnost. Znalost malířských materiálů. 3 roky praxe.
Poznámka k volnému místu: Popis činnosti: Úprava povrchu pro lakováním, broušení a opalování ploch, čištění a odmašťování ploch, máčení, stříkání nebo natírání barvou, konečné stříkání ploch, tmelení povrchů, lakuje, natírá a jinými způsoby upravuje povrch kovových i nekovových materiálů, určuje vhodný pracovní a technologický postup, včetně přípravy povrchu na malbu, odstraněním starých vrstev, lepení, sádrování, broušení a penetrace těchto povrchů. Řízení elektovozíků, čištění a údržba pracovních nástrojů.
Příprava zdícího materiálu.

Nabízíme: příspěvek na stravování, poměrnou část z 25 dnů roční dovolené
Volné místo malíř, natěrač pro lokalitu Brno.