Nižší účetní finanční

  • Liberec

Pracovní místo ( Nižší účetní finanční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

• zpracování podkladů pro učtování,
• provádění účetních operací a zajišťování fakturace,
• shromažďování a kontrola náležitostí účetních dokladů
• kooperace s dalšími členy účtárny a s centrem sdílených služeb
• spolupráce s týmem auditorů a daňových poradců
• naplňování skupinových účetních postupů

• výhodou ukončené VŠ/SŠ ekonomické vzdělání
• znalost účetních a daňových předpisů
• velmi dobrou znalost práce s Excelem a Wordem
• zázemí silné a stabilní společnosti
• práci v hotelu s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb
• možnost profesního a osobního růstu
• mzda dle zkušeností + měsíční výkonnostní odměny
• příspěvek na stravování, příp. i zaměstnanecké ubytování
• zaměstnanecké výhody, např. zaměstnanecké slevy na pobyty a stravování v rámci celého řetězce Pytloun
Volné místo nižší účetní finanční pro lokalitu Liberec.