celní specialista/-tka

  • Jičín

Pracovní místo ( celní specialista/-tka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
•Vedení, zpracování, odeslání Intrastatu přijetí a odeslání přes InstantDesk v ČR.
•Ukončování tranzitu, vedení evidence. Proclívání materiálu nakoupeného mimo EU do režimu •Volného oběhu (e-Dovoz), přepracování pod cel. dohledem).
•Proclívání materiálu z režimu PPCD do volného oběhu. Vedení evidence odpisů materiálů v PPCD.
•Komunikace s celními úřady, předávání výkazů a evidence dle vydaných rozhodnutí.
•Kontrola platnosti certifikátů a rozhodnutí (ZJP, Tranzit, e-Dovoz, e-Vývoz, bankovní záruka…).
•Sledování: změny v celní legislativě, celních předpisů, nařízení.
•Vystavování prohlášení a vedení dodavatelských prohlášení, evidence, kontrola.

Požadujeme:
•SŠ, zaměření nejlépe ekonomické, podnikatelské, obchodní akademie
•1-2 roky praxe výhodou – praxe v logistice, skladu, nákup, odbyt
•uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost Navision výhodou
•aktivní znalost AJ podmínkou, ŘP sk. B
•komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
•pracovní poměr na dobu neurčitou, potřebné zaučení a odborná školení k dané pozici, balíček firemních benefitů, pružná pracovní doba

V případě zájmu zasílejte životopisy v ČJ a AJ na e-mail: sona.ruzanska@hydra-components.com, případné dotazy na tel. 737 216 344
Volné místo celní specialista/-tka pro lokalitu Jičín.