Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Operátor/ka výroby

Pracovní místo ( Operátor/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme ZŠ/SOU vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochotu pracovat v třísměnném provozu a dobrý zdravotní stav.
Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní oměr, odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, výkonnostní prémie, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OPERÁTOR VÝROBY CIZ Požadujeme: - zdravotní způsobilost (dle kategorizace prací se jedná o druhou kategorii = práce v hlučném a prašném prostředí). - bezúhonnost, manuální zručnost Práce ve směnném provozu 7,5 hod. denně ve 3 směnném provozu. Možnost práce i ve ...
S-VASIOKS s.r.o. Písek, Inzerováno před 2 dny

Operátoři výroby Náplň práce: práce ve výrobě kartonáže Výhody: příspěvek na stravování Volné místo operátoři výroby pro lokalitu Lípa.
LOKART, s. r. o. Lípa, Inzerováno před 2 dny

Operátor/ka výroby Práce ve výrobě kartonáže Výhody: příspěvek na stravování Osobní návštěva po předchozí domluvě. Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Lípa.
Lokart mont s.r.o. Lípa, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit