Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Operátor/ka výroby

Pracovní místo ( Operátor/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme ZŠ/SOU vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochotu pracovat v třísměnném provozu a dobrý zdravotní stav.
Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní oměr, odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, výkonnostní prémie, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OPERÁTOR VÝROBY Pracovní náplň: - podíl na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince a následné montáži výfuků a katalyzátorů Nabízíme: -pracovní smlouvu na HPP - finanční ohodnocení dle kvalifikace a výkonu - hrubá měsíční mzda 22 358,- Kč (120,- Kč/hod. ...
DP WORK s.r.o. Písek, Inzerováno včera

pomocník operátor výrobní linky Náplň práce: odpovědnost za hospodaření s materiálem ve výrobě kontrola toku materiálu ve výrobě dohled nad zavážením potřebného materiálu do výroby odpovědnost za evidenci odebraného materiálu a zapisování jeho šarží dohled nad přípravou a ...
Wet Wipes International s.r.o. Lichoceves, Inzerováno včera

Operátor pásové pily Pracoviště Benešov Dlouhé Pole Příspěvek na stravování Volné místo operátor pásové pily pro lokalitu Benešov.
JIHOOBAL, s.r.o. Benešov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit