NSE Solutions, s.r.o.

Operátor/ka výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Do výrobního závodu v Kamenici nad Lipou hledáme šikovné uchazeče/čky na pozici operátora/rky výroby. Hlavní náplň práce: podílet se na kompletaci jednotlivých dílů a polotovarů ve finální výrobek. Požadujeme:spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochotu pracovat v třísměnném provozu.
Nabízíme:stabilní zaměstnání na HPP, odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, výkonnostní prémie, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené a další benefity.
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete životopis na adresu: p.skardova@nsesolutions.cz, nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. +420 774 124 700.
Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Kamenice nad Lipou.

Nabízíme
Nástup možný od: 26. 02. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátor/ka výroby

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: NSE Solutions, s.r.o.
Město: Kamenice nad Lipou

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavla Škardová
Telefon: +420 774 124 700

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NSE Solutions, s.r.o.