Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Plánovač výroby

Pracovní místo ( Plánovač výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
- VŠ nebo SPŠ strojírenského/ekonom. zaměření
- Znalost práce na PC
- Komunikativní znalost AJ
- Pečlivost, iniciativa, samostatnost, komunikativnost

Náplň práce:
- Operativní plánování výroby a výrobních středisek
- Koordinace a vyhodnocování plánů výrobních útvarů
- Sledování zásob, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Státní, veřejná správa

Další volná místa

obsluha výrobních potravinářských zařízení Pracoviště Votice odborné zaškolení,možnost profesního růstu,motivační systém odměňování, Kontakt telefonicky PO-PÁ 9-15 hodin, Mzda bude předmětem jednání. Volné místo obsluha výrobních potravinářských zařízení pro lokalitu Votice.
MOKATE Czech s.r.o. Votice, Inzerováno před 2 dny

REFERENT/KA PROVOZNÍ KANCELÁŘE - REFERENT/KA SUROVIN NÁPLŇ PRÁCE: denní komunikace se zahraničními dodavateli, odpovědnost za včasné objednání jednotlivých surovin a komponentů, správa skladových stavů všech surovin a komponentů, odpovědnost za včasnou dodávku surovin pro výrobu dle výrobních plánů, ...
REHAU Automotive, s.r.o. Linhartice, Inzerováno před 2 dny

Pomocný stavební dělník, řidič Těšíme se na schopnou posilu do našeho týmu. Nabízíme smysluplnou, různorodou a zajímavou práci; dlouhodobě motivační finanční ohodnocení - každým rokem navýšení měsíční mzdy o 1000,- Kč; mladý kolektiv; počáteční zaškolení a dlouhodobé nabývání ...
LuckyNet s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit