Vězeňská služba České republiky Lékař gynekolog/ Lékařka gynekoložka

Lékař gynekolog/ Lékařka gynekoložka

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: Skalník Jiří Mgr., tel.: 220 184 135, 608 379 461, e-mail: jskalnik@vez.ruz.justice.cz
Místo výkonu práce: Praha - Ruzyně
Výkon činnosti (den dle domluvy) 4 hodiny týdně ve Vazební věznici Praha - Ruzyně; odměna z DPČ 600 Kč za hodinu; práce s vězněnými ženami
Volné místo lékař gynekolog/ lékařka gynekoložka pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař gynekolog/ Lékařka gynekoložka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Staré náměstí 3
Město: Praha
PSČ: 161 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jiří Skalník
E-mail: Mgr. Jiří Skalník
Telefon: +420 220 184 135

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky