SPISOVÝ A ARCHIVAČNÍ PRACOVNÍK

  • Liberec

Pracovní místo ( SPISOVÝ A ARCHIVAČNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Předarchivní péče o dokumenty zahrnující utajované informace (zdravotnická dokumentace) a údaje chráněné podle příslušných právních předpisů
Vyhledávání a poskytování uložené spisové dokumentace podle stanovených postupů organizace
Zajišťování skartačního řízení
Zajišťování podatelny, výpravny a spisovny příslušného pracoviště zaměstnavatele
Spolupráce při zpracovávání návrhu spisového a skartačního řádu organizace a příslušných metodik
Požadavky na přijetí:
SŠ ekonomického nebo technického směru
Uživatelská znalost MS Office
Znalost aktuálních právních předpisů v oblasti archivnictví a spisové služby, manipulace s utajovanými dokumenty, zdravotnické dokumentace - výhodou
Znalost informačního systému GINIS, modulu pro spisovou službu - výhodou
Praxe s elektronickou spisovou službou u společnosti s rozsáhlou organizační strukturou - výhodou
Samostatnost, pečlivost, odpovědnost a komunikativnost
Řidičské oprávnění sk. B
Místo výkonu práce: Centrum technické, pracoviště Liberec
Nástup:
dle dohody
Nabízíme:
Práci na plný úvazek
Smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe
5 týdnů dovolené + 2 sick days
Stravenky
Nabídky zasílejte na e-mail: jitka.semencova@zuusti.cz, tel. 482 411 652, 734 575 323
www.zuusti.cz
Volné místo spisový a archivační pracovník pro lokalitu Liberec.