PRACOVNÍK NA PŘÍJEM VZORKŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK NA PŘÍJEM VZORKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SŠ pracovník na příjem vzorků, Oddělení laboratorního servisu, Centrum hygienických laboratoří, pracoviště Liberec
Náplň práce:
Vzorkování a příjem vzorků vod pitných, koupacích a odpadních, případně dalších složek životního prostředí
Jednání se zákazníky, evidence objednávek
Samostatná práce s laboratorním informačním systémem
Vzorkování a související agenda - fakturace
Plánování vzorkování, příprava podkladů a vzorkovnic
Požadujeme:
Vzdělání - SŠ vzdělání chemického, technického (se základními znalosti chemie) nebo přírodovědného směru, případně gymnázium
Praxe v oboru - výhodou
Základní znalosti fakturace
Znalost práce na PC
Komunikativnost, flexibilita
Organizační schopnosti, příjemné vystupování
Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
Práce na zkrácený úvazek - 0,7
Smlouva na dobu určitou po dobu rodičovské dovolené
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe
5 týdnů dovolené + 2 sick days
Stravenky
Nástup:
Dle dohody
Nabídky v podobě strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail:
jitka.semencova@zuusti.cz,
tel.: 482 411 652, 734 575 323
Volné místo pracovník na příjem vzorků pro lokalitu Liberec.