Učitelé na 1. st. základních škol

  • Bohumín

Pracovní místo ( Učitelé na 1. st. základních škol ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
VŠ magisterské vzdělání, odborná kvalifikace dle §7 zákona 563/2004 Sb.
Pozitivní myšlení a ochotu se dále vzdělávat
Týmovost a spolehlivost
Znalost Hejného metody výuky matematiky výhodou
Nástup - leden 2018, případně dle domluvy
Nabízíme:
Práci v příjemném kolektivu
Možnost profesního růstu a prostor pro seberealizaci
Moderní pracovní prostředí a pomůcky
Zaměstnanecké benefity
V případě zájmu zašlete do 27. 10. 2017 Váš strukturovaný životopis a na
e-mail sekretariat@zscsa.cz
Volné místo učitelé na 1. st. základních škol pro lokalitu Bohumín.