Bombay Express s.r.o.

obsluha rychlého občerstvení

Odeslat

Pracovní náplň
Adresa: hl.m. Praha
Kontakt: Volfová Michaela, e-mail: info@bombayexpress.cz
Požadavky: Komunikativní znalost angličtiny.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: obsluha rychlého občerstvení

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Bombay Express s.r.o.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Volfová
E-mail: Michaela Volfová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bombay Express s.r.o.