Řidič sk. C + E - strojník - bagrista

Pracovní místo ( Řidič sk. C + E - strojník - bagrista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme ŘP sk. C + E. Praxe vítána.
Kartu řidiče bez záznamu.
Pracovní doba:
6.30 - 15.00 hod.
Volné místo řidič sk. c + e - strojník - bagrista pro lokalitu Slaný.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidiči MKD Místo výkonu práce: celá Evropa Mzda: základ + diety řidiči MKD na soupravách Mercedes Požadavky: - řidičský průkaz sk. C + E - profesní průkaz - karta do tachografu - psychotesty Možnost i zácviku. V případě zájmu zasílejte své životopisy ...
STEBAL logistic, spol. s r.o. Dubí, Inzerováno včera

Dispečer MKD Vhodné i pro OZP, absolventy Pracovník bude sjednávat přepravu, komunikovat se zákazníky a s řidiči, vykonávat administrativu spojenou s objednávkami. Požadujeme základní znalost německého nebo anglického jazyka, řidičský průkaz sk. B, ...
LUKDA trans spol. s r.o. Teplice, Inzerováno včera

Pracovník údržby - provozní elektrikář Požadujeme: vyhláška 50/1978 Sb. §6, znalost slaboproudé i silnoproudé profese, měření a regulace, řídící systémy, čtení technické dokumentace, znalost PC (Word, Excel) Zaměstnanecké výhody - podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvky na ...
AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group Teplice, Inzerováno včera