Odborný pracovník v laboratořích - odd. biologických analýz - Centrum hygienický

  • Kladno

Pracovní místo ( Odborný pracovník v laboratořích - odd. biologických analýz - Centrum hygienický ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
VŠ přírodovědného směru, biologického oboru, event. chemického oboru s mikrobiologickým zaměřením; praxe v mikrobiologické laboratoři min. 2 roky; dobrá znalost práce na PC; organizační schopnosti, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost; ŘP sk. B.
Náplň práce:
provádění laboratorních vyšetření zaměřených na mikrobiolog. a biolog. rozbory vod, potravin, kalů, zemin, kontrola sterilizace apod. včetně hodnocení; zavádění nových metod a jejich validace; samostatná práce s laboratorním informačním systémem; spolupráce s terénními pracovníky; komunikace se zákazníky.
Nástup:
dle dohody. Smlouva na dobu určitou (6 měsíců) s možným následným prodloužením.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky
Volné místo odborný pracovník v laboratořích - odd. biologických analýz - centrum hygienických laboratoří pro lokalitu Kladno.