Project Manager

  • Brno

Pracovní místo ( Project Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud Vás zajímá více, tak nám zašlete CV spolu s krátkým průvodním odstavečkem, do předmětu napište Project Manger, kdy Vás následně rádi pozveme k nám na kávu, kde si vzájemně sdělíme více informací.

Project Manager- příležitost i pro šikovné absolventy
Zajímáte se o IT, ale programování není Vaše silná stránka? Zajímá Vás projektové řízení?
Máte alespoň základní zkušenosti s vedením projektů (ideálně v oblasti IT)?
Chcete pracovat tam, kde Vaše práce bude mít smysl?
Máte rádi férový a poctivý přístup?
Pokud jste odpověděli většinou ANO, čtěte dál!

Odpověděli jste ANO? V tom případě hledáme právě vás!
Vývojářské studio Reinto, které se zabývá už řadu let vývojem mobilních a webových aplikací a má v současné době v portfoliu několik desítek úspěšných projektů pro klienty z celého světa, hledá pro svůj tým nového kolegu Projektového manažera - juniora.

Náplň práce
Projektový manažer koordinuje a řídí projektové činnosti, které se týkají vývoje mobilních a webových aplikací. Na této pozici budete mít na starosti vedení řady projektů. Budete koordinovat vývoj aplikací ve všech fázích od analýzy zadání až po předání dokončených projektů klientům. Dostanete prostor k realizaci svých nápadů a inovací. Získáte spoustu nových zkušeností a možnost rozvíjet své profesní znalosti jak v oblasti řízení projektů, tak v oblasti IT.
Mezi hlavní pracovní činnosti patří:
Dodržení kvality, termínu dodání a ziskovosti projektu.
Tvorba projektových plánů, jejich průběžná kontrola a aktualizace.
Identifikace a zajištění potřebných zdrojů.
Vyjednávání projektových změn se zákazníkem a jej