Manažer/ka provozu v oblasti úklidu

  • Brno

Pracovní místo ( Manažer/ka provozu v oblasti úklidu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky po-pá 8-12 nebo e-mailem
Vhodné pro OZP.
Místo výkonu práce: Brno-město, Brno-venkov.
Hledáme: spolehlivou osobu na pozici provozní manažer pro péči o zakázky pro oblast Brno a okolí
Náplň práce:
personální a materiálové zabezpečení zakázek, vedení kolektivu úklidových pracovníků , komunikace se zákazníkem
Požadujeme:
ŘP sk.B, práce s PC - MS OFFICE-(Word,Excel),MS Outlook zkušenosti s vedením kolektivu, příjemné vystupování, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost, čistý trestní rejstřík, znalost prostředí úklidové firmy, znalost technologií úklidu, zkušenosti na obdobné pozici z oblasti úklidu nutností.
Nabízíme:
Stravenky,pružná pracovní doba,osobní ohodnocení, služební automobil.

Souhlas se zaměstnaneckou kartou
Volné místo manažer/ka provozu v oblasti úklidu pro lokalitu Brno.