Sociální pracovník / Pracovník v sociálních službách

  • Brno

Pracovní místo ( Sociální pracovník / Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Armáda spásy v České republice, z.s. CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB, STAŇKOVA BRNO
vypisuje výběrové řízení na pozici

Požadavky:
odborné vzdělání v oboru sociální práce (min. VOŠ)
zralá osobnost
ochota učit se
respekt k poslání, hodnotám a cílům Armády spásy
dobré komunikační schopnosti
vysokou motivaci pro práci s cílovou skupinou
profesionální vystupování
schopnost týmové práce
počítačová gramotnost na uživatelské úrovni
čistý trestní rejstřík

Výhodou:
zkušenost s prací s dětmi a mládeží
zkušenost s prací v neziskové organizaci

Nabízíme:
nástupní mzda 16.425 Kč, po 12 měsících od nástupu navýšení mzdy dle platných tabulek
zázemí mezinárodní křesťanské organizace
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
termín nástupu dle dohody, optimálně k 1.11.2017

Popis práce:
realizace programů pro děti a mládež
administrativní činnost
tvorba pracovních metodik

Místo výkonu práce:
Brno

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu ivana_kudelova@armadaspasy.cz a to do 24.10. 2017.
Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru, který proběhne dne 25.10.2017 v 9.00 hod.,v Centru sociálních služeb na Staňkově 6 v Brně.
Volné místo sociální pracovník / pracovník v sociálních službách pro lokalitu Brno.